pátek, 31. srpna
14:00 Mistrovství ČR v balonovém létání Staré Město
sobota, 1. září
10:00 Evropské setkání Březová
12:30 Šumický běh pro život (alce již byla)
16:00 Vaření trnek Dolní Němčí
18:30 Den piva na Amfíku Popovice/Kaňovice (Hubertova jízda)/Kudlovice/Traplice (Ukončení prázdnin)
neděle, 2. září
10:30 Garden food festival Zlín
14:00 Pepčín Drslavice (Rozloučení s prázdninami)
pondělí, 3. září
08:00 Začátek školního roku - Academic school Zlín
14:30 Meeting Rokytnice
16:00 Meeting Štítná nad Vláří
17:30 Meeting Brumov-Bylnice
úterý, 4. září
15:30 Dny slovenské kultury Luhačovice - procházka po stopách D. Jurkoviče + 16:00 Slavnostní odhalení Jurkovičovy lavičky - Lázeňské náměstí
17:00 Meeting Petrůvka
18:00 Meeting Slavičín
středa, 5. září
15:00 Meeting Záhorovice
16:45 Meeting Bojkovice
čtvrtek, 6. září
15:00 (DSKL) kolonádní koncert C&K Dychový orchester - Lázeňské náměstí
16:30 Meeting Dolní Lhota
pátek, 7. září
15:00 Meeting Ludkovice
16:00 Meeting Provodov
17:00 Meeting Pozlovice
sobota, 8. září
09:00 Slovácké slavnosti vína UH
14:00 Všechno, co má kola Pitín
15:30 Putování po Vlachovských sušírnách
18:00 Slovácké slavnosti vína UH
neděle, 9. září
14:00 Hody a dožínky Starý Hrozenkov
16:00 Den evropského dědictví - Uherskobrodsko v písni a tanci
pondělí, 10. září
15:00 Meeting Biskupice
16:15 Meeting Hřivínův Újezd
17:30 Meeting Velký Ořechov
úterý, 11. září
15:00 Meeting Březnice
16:00 Meeting Bohuslavice u Zlína
17:30 Meeting Doubravy
středa, 12. září
15:00 Meeting Topolná
16:30 Meeting Bílovice
18:00 Meeting Březolupy
čtvrtek, 13. září
15:00 Meeting Prakšice
16:30 Meeting Pašovice
18:00 Meeting Nedachlebice
pátek, 14. září
15:00 Meeting Horní Lhota
17:30 Meeting Přečkovice
sobota, 15. září
12:00 VII. ročník Žítkovské vařečky
15:00 MFDFS Luhačovice (jarmark, průvod, vyhlášení vesnice roku)
16:30 Setkání pod Světlovem Bojkovice
neděle, 16. září
09:00 Hasičská soutěž Krhov - O pohár hejtmana Zlínského kraje
10:00 Fotbal Slavičín - Nový Jičín
14:00 Dožínky Slavičín (zámecký park)
16:00 Fotbal: Komňa - Bystřice pod Lopeníkem
pondělí, 17. září
15:00 Meeting Spytihněv
16:15 Meeting Babice
úterý, 18. září
15:00 DDM Sluníčko Trávníky (Evropský týden mobility Otrokovice)
17:00 Meeting Tlumačov
18:00 Meeting Tečovice
středa, 19. září
18:00 Příprava konference Luhačovice - Setkání s hosty konference (od 18:00) Alexandria Luhačovice
čtvrtek, 20. září
07:00 VIII. ročník mezinárodní konference Luhačovice
09:00 Konference Luhačovice
pátek, 21. září
15:00 BRODexpo 2018
16:30 Meeting Hradčovice pátek, 31. srpna
14:00 Mistrovství ČR v balonovém létání Staré Město
sobota, 22. září
10:00 Festival chutí a vůní Uherské Hradiště
12:00 Den Zlínského kraje (Zlín 14,15)
14:00 Traktoriáda Halenkovice
15:30 Fotbal: Uherský Brod - Valašské Meziříčí
16:00 FAJR - Festival ohně a meče Popovice / Košt vína a burčáku Drslavice
neděle, 23. září
13:00 Jablečná slavnost Hostětín
15:30 Fotbal: Nevšová - Luhačovice / Loučka - Horní Lhota /Bílovice - Horní Němčí / Slopné - Poteč / Přečkovice - Orel Uh. Brod / Doubravy - Spytihněv
pondělí, 24. září
19:00 Vystoupení J. A. Náhlovský Otrokovická beseda
úterý, 25. září
18:00 Vystoupení J. A. Náhlovský Dům kultury Uh. Brod
středa, 26. září
15:00 Meeting Napajedla
16:30 Meeting Sušice
18:00 Meeting Kudlovice
čtvrtek, 27. září
15:00 Meeting Traplice
16:30 Meeting Košíky
18:00 Meeting Jankovice
18:00 A teď jedno na mě - Pitín
pátek, 28. září
11:00 Výšlap k obrázku Korytná
15:30 Svatováclavský jarmark Luhačovice
17:30 Den seniorů Pohořelice
sobota, 29. září
11:00 Svatováclavské slavnosti Napajedla
13:30 Výstava ovoce a zeleniny Žlutava (+košt slivovice, soutěže, společenský večer s kapelou)
15:30 Březnický guláš
neděle, 30. září
13:00 Michalská pouť Otrokovice
pondělí, 1. října
19:00 Vystoupení F. Uher Otrokovická beseda
úterý, 2. října
14:00 20. výročí Klubu důchodců - Klub kultury UH
17:00 18:00 Vystoupení F. Uher Kino Máj Uherský Brod
pátek, 5. října
14:00 Volby 5. - 6.10.
16:00 Sraz školy Bystřice po Hostýnem
sobota, 6. října
14:00 Volby 5. - 6.10.
12:00 Sraz školy Bystřice po Hostýnem
11:00 Hradišťský šestikilák - Uhliska Babice